Jsme právníci a potřebovali jsem někoho, kdo splní naše očekávání a dodá nám profesionální řešení. Firma PROFISKLO k nám přišla, vše zaměřila a pak už jsme se nemuseli o nic starat. Tohle bylo přesně co jsme potřebovali, jelikož nemáme moc času.

Vojtěch Jíra
Advokát

S dnešní realizaci jsme maximálně spokojeni, vše proběhlo výborně, kolegové jsou velmi šikovní, ještě jednou vám všem děkujeme za skvěle odvedenou práci. Můžete počítat se šířením kladných referencí z naší strany.

Michala Cieslarová
Soukromý investor

Děkuji vám za odvedenou práci Vašich pracovníků (pan Dvořák +spol), kteří nám včera obkládali na naší firmě ( ITT) obklad ze skleněných tabulí. Dlouho jsem neviděla firmu s  takovým přístupem k práci, rychlostí, čistotou a souhrou pracovního týmu.

Ing. Zdenka Svejkovská
ITT TRADE a.s.

S přípravou a realizací zakázek jsem byl maximálně spokojen. Profesionalita, přístup zaměstnanců, komunikace a  spolehlivost byla na  maximální výši.

Miloš Zuda
Soukromý investor

Váš názor a reference je pro nás důležítá

Napište nám vaší zkušenost a názor na naše služby, internetové stránky a výrobky.Váš názor je pro nás důležitý a zajímá nás. Stačí napsat krátký text, kde napíšete něco o problému, který jste měli, jak jsem vám pomohli a vyzvete budoucí čtenáře k nějaké akci.

Ukázka: „Jmenuji se Pavel Novák a jsem právník. Potřebovali jsme v našem pražském bytě nový sprchový kout a skleněné dveře. Firma Profisklo mi během krátké chvilky se vším poradila, zaměřila si konstrukci a do 3 týdnů udělala montáž. Pokud se o nic nechcete starat, svěřte to firmě PROFISKLO s.r.o.“

Zůstaňte s námi v kontaktu

Addresa:

Družstevní 7, 370 06 České Budějovice

Telefon:

Tel.: +420 387 411 371; Mobil: +420 777 307 976

Napište nám zpětnou vazbu